Hemen Ara(0212) 873 69 60

Ev Temizliği

 

Temizlik şirketi olarak istenen bölgelerde yaşayan müşterilerimize profesyonel bir ev temizliği hizmeti vermekteyiz. Üst düzey temizlik anlayışımız ile beraber evin istenen alanlarının en ince ayrıntısına kadar temizliği yapılmaktadır. Ev temizliği alanında firmamız işinde tecrübeli ve profesyonel kişileri yönlendirmektedir. Uzman kadromuz evin tüm alanlarının hijyen kurallarına uygun şekilde temizlenmesini sağlamaktadır.

 

Tamamı anti bakteriyel ürünler ile yapılan temizlikler daha konforlu ve güvenli bir yaşam alanı oluşturmaktadır. Uzun zamandır verdiğimiz hizmetler ve müşteri memnuniyeti dahilinde evin banyo, salon, balkon ve detay temizliklerini en iyi şekilde tamamlamaktayız. Evin bakteri ve mikroplardan arındırılması için özel hijyen ürünleri kullanılmaktadır. Toz ve kirden arındırılmış bir evde daha sağlıklı bir yaşam sürülmektedir. Firmamız işinde kazandığı tecrübe ile müşterilere en güvenilir temizlik hizmetini sunmaktadır.

 

İs lekeleri başta olmak üzere uzun süredir kalan ve zor çıkan tüm lekelerden de ev tamamen arındırılmaktadır. Temizlik aşamasında kullandığımız ürünlerin tamamı insan sağlığı için güvenli hijyen ürünleridir. Sitemiz buyukcekmecetemizliksirketi.com/iletisim üzerinden bu şekilde tüm ev temizlik işlemlerinden faydalanmak kolay hale gelmektedir.

 

Call Now ButtonRandevu Al