Hemen Ara(0212) 873 69 60

İş Yeri Temizliği

 

Ofis ve kurumsal faaliyet gösteren firmalar temizlik konusunda da oldukça özenlidir. İş yeri temizliği hem çalışanlar hem de gelen müşteriler için büyük önem arz etmektedir. Firmamız uzun yıllar boyunca temizlik sektöründe faaliyet gösteren adreslerden biridir. İş yeri temizliği konusunda en profesyonel hizmeti müşterilerine sağlamaktadır. Kullanılan ürünlerin sağlıklı olması iş yerinin en iyi şekilde dezenfekte edilmesine yardımcı olmaktadır.

 

İş yeri içerisindeki mekanların her biri için hem zemin temizliği hem de alan temizliği yapılmaktadır. Konforlu bir alanda çalışma gerçekleştirmek isteyen firmalar için belirli aralıklar ile iş yeri temizliği yapmaktayız. Firmamız alanında uzman olan ekip ile mekanın tüm detay temizliğini tamamlamaktadır. Yapılan temizlik pek çok kişi için daha rahat bir çalışma alanı oluşturmaktadır.

İş Yeri Temizliği Malzemeleri

 

Mekanın her daim temiz tutulması için hem mutfak hem çalışma alanları hem de tuvaletler için temizleme işlemi yapılır. Mekanlara uygun özel cihazlar ve temizlik malzemeleri kullanılmaktadır. Bu sayede temizlikten en kaliteli ve güvenli sonuç almak mümkündür. Bu nedenle müşterilerimizin tamamı bizleri güvenle tercih etmeye devam etmektedir.

 

Call Now ButtonRandevu Al