Hemen Ara(0212) 873 69 60

Zemin Temizliği

 

Zemin en çok kirlenen alanlardan biridir. Açık ve kapalı alanlar için özel temizleme uygulamaları yapılmaktadır. Zeminin yüzeyine uygun temizlik ürünleri ve temizlik malzemeleri kullanılmaktadır. Profesyonel temizlik anlayışına uygun olarak hizmet veren firmamız zemin temizliği alanında da en kaliteli hizmeti vermektedir. Özellikle çok katlı mekanlar için özenle temizleme işlemi yapılmaktadır. Zemin üzerinde oluşan lekelerin kalıcı hale gelmesini önleme adına özel ürünler kullanılmaktadır.

 

Profesyonel temizlik işlemlerinde firmamız zemine uygun bir hijyen ürünü kullanmaktadır. Bu sayede zemin mikrop ve bakterilerden en iyi şekilde arındırılmaktadır. Parlak bir zemin isteyenler için özel parlatıcılar kullanılmaktadır. Zemin temizliğinde herhangi bir çizilme meydana gelmeden en ince ayrıntısına kadar temizleme işlemi yapılmaktadır. İşinde uzman ve tecrübeli olan ekibimiz her zemine uygun temizleme işlemleri yapmaktadır.

 

Yer ve zeminde oluşan kalıcı lekelerin giderilmesi ve temiz yüzey görünümü için firmamız özenle çalışmaktadır. Yenilikçi temizlik malzemeleri ve aletleri kullanarak temizleme yapan ekibimiz müşterilerine uzun süreli parlak zemin görünümü oluşturmaktadır. Firmamız müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan ve özenle çalışan adreslerden biridir.

 

Call Now ButtonRandevu Al