Hemen Ara(0212) 873 69 60

İnşaat Sonrası Temizlik

 

İnşaat sonrası temizlik meydana gelen toz ve kaba kirleri temizlemek oldukça emek ister. Bu temizliklerin yapımında profesyonel firmalardan destek almak daha mantıklı olacaktır. Büyükçekmece Temizlik Şirketi olarak bizler de bu alanda başarılı hizmet veren firmalardan biriyiz.

 

Sektöre girdiğimizden beri hem kalitemizle hem de işimizdeki titizlikle kısa sürede müşterilerin ilk tercihlerinden biri haline gelmeyi başardık. Hizmet verdiğimiz birçok kategoriden biri de inşaat sonrası temizlik olmaktadır. En çok talep alan kategorilerden biridir. İnşaat sonrası temizliklerde fazla eşya olmasa da kirin ve tozun fazla olması birkaç kez kabasının alınmasını gerektirir. Tecrübeli ve başarılı çalışma arkadaşlarımızla sizlere verdiğimiz hizmet neticesinde yüksek müşteri memnuniyeti almak en büyük mutluluğumuzdur.

İnşaat Sonrası Temizlik Fiyatları

İnşaat sonrası temizlikte en çok dikkat ettiğimiz konu henüz yeni ve taze olan yüzeylerin zarar görmemesidir. Bu yüzden tercih edilen kimyasallar ve uygulanan yöntemler bu doğrultuda yapılır. İşimizi bitirdiğimizde müşterinin içine sinmeyecek herhangi bir durum ortada bırakılmaz. Tertemiz hale gelen inşaat sonrası temizlik ile hem yorulmaz hem de piyasaya göre de oldukça uygun fiyatlıdır.

 

Call Now ButtonRandevu Al